Упродовж тижня у м. Запоріжжі проходив чемпіонат України з боксу серед юніорів 2004-2005 р.н., в якому взяли участь 274 представники 20 областей. До збірної команди Волині ввійшли 5 спортсменів. Приємно відзначити, що серед них - ковельчанин Владислав Дудар. Про це інформують на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Наш земляк у ваговій категорії 75 кг, де 19 чоловік виборювали І-е місце, поступився у фіналі, причому з суперечливими суддівськими підрахунками, боксеру Олексію Степанову з м. Херсона (чемпіону Європи 2019 р.). Він і здобув срібну медаль - єдина нагороду для збірної Волинській області. Від організаційного комітету Владислав був нагороджений почесною грамотою та удостоєний звання кращого боксера в номінації “За волю до перемоги”.

На знімку Владислав Дудар - ліворуч.

Відділ фізичної культури та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради вітає Владислава Дудара (чемпіона та призера України 2017,2018, 2019 років серед юнаків) та тренера БК “Панчер” Миколу Потапюка з успішним виступом на чемпіонаті України та високою нагородою.