Нещодавно в рамках Програми «ULEAD з Європою» були проведені тренінги для персоналу центру надання адміністративних послуг. Про це інформують на офіційному сайті Ковельської міської ради.

На навчання, яке відбувалося в залі засідань виконавчого комітету, окрім працівників ЦНАПу, були запрошені представники Ружинської та Білинської сільських рад, комунальних підприємств, керівництво міської влади.

Слухачі мали змогу ще раз ознайомитися з переліком та основними засадами нормативно-правових актів, які регулюють діяльність ЦНАПу; дискутувати з питань створення, відкриття та роботи віддалених робочих місць та територіальних підрозділів Центру.

Тренери Програми «ULEAD з Європою» Лариса Карпяк та Вікторія Костюк вдало поєднували виклад теорії з виконанням практичних завдань. Можливо, саме через це було цікаво досліджувати норми ділового етикету, складові та технології ефективної комунікації, знайомитися з техніками невербального спілкування, обговорювати проблеми порозуміння з відвідувачами, вивчати типи конфліктів та алгоритм роботи з конфліктним клієнтом та інше. Важливо, що тематика тренінгів спонукала учасників до самоаналізу, охопила аспекти діяльності ЦНАПу, пов’язані з роботою і з документами, і з відвідувачами.