Запрошуємо на ЕСТАФЕТУ ДОСВІДУ ― 10 РЕГІОНІВ УКРАЇНИ в рамках ініціативи «Ефективні бізнес-об’єднання - спроможний бізнес - сильна країна», що реалізується Клубом Ділових Людей Україна за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ). Про це інформують на офіційному сайті Ковельської міської ради.

29 жовтня 2020, 15:00-17:20 за участю представників бізнесу та бізнес-об'єднань Луцька в режимі онлайн (в системі ZOOM). Для ефективного продажу продукту потрібно зрозуміти, як побудувати певну систему: чим зацікавити клієнта і як закрити покупку. На заході поговоримо про кроспродажі: як, комунікуючи та виявляючи потребу клієнта, продати не лише потрібний йому продукт, а й запропонувати інші позиції продуктової лінійки.

Не завжди варто агресивно продавати свій основний продукт, адже брендам часто бракує репутаційної сили, а клієнтам – знання і більшої довіри до компанії. Саме тому важливо мати декілька варіантів систем продаж та правильно їх застосовувати. Власне, ефективні моделі продаж і обговоримо під час події. А також познайомимося з діяльністю бізнес-асоціацій Луцька та можливостями, які вони генерують для бізнесу

ДЛЯ КОГО? Власників і керівників малого та середнього бізнесу. Керівників та представників бізнес-об'єднань.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ? Ознайомитесь із системами побудови продаж. Визначите ефективні продукти кроспродаж та їх взаємодію. Потренуєте стратегічне мислення та обміняєтесь досвідом у вирішенні викликів бізнесу. Ознайомитесь із можливостями і ресурсами регіональних бізнес-асоціацій та способами співпраці.

ПЛАН ЗУСТРІЧІ

15:00 – 15:10 Відкриття зустрічі.

15:10 – 15:30 Виступи представників регіональних бізнес-асоціацій Луцька. Представлення можливостей та ресурсів для розвитку бізнесу в регіоні.

15:30 – 16:30 Розгляд бізнес-кейсів, що базуються на стратегічних та маркетингових інструментах підвищення ефективності бізнесу. Групова робота.

16:30 – 16:40 Розгляд одного із управлінських інструментів, що лежить в основі бізнес-кейсів.

16:40 – 16:45 Перегляд анімаційного відео про роль бізнес-об’єднань у розвитку бізнесу.

16:45 – 17:15 Панельна дискусія (експрес-виступи) власників бізнесу в Луцьку для обговорення актуальних бізнес-трендів та успішних управлінських рішень.

17:15 – 17:20 Підведення підсумків. Закриття заходу.

ОРГАНІЗАТОРИ
Подія організовується в рамках ініціативи «Ефективні бізнес-об’єднання - спроможний бізнес - сильна країна», що реалізується Клубом Ділових Людей Україна за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ).

ПРИМІТКИ

Мова заходу – українська/російська.

Участь вільна за умови попередньої реєстрації та підтвердження заявки.
Посилання для входу (в систему ZOOM) буде відправлено Вам на пошту за 1 год. до початку заходу.
На заході буде здійснюватися фото та відеозапис. Якщо Ви заперечуєте, будь ласка, повідомте нас про це.

Ковельський міськрайонний центр зайнятості
Олександр Чорний тел. 7-11-39
+380984987907
+380505499825
Ганна Ващук тел. 7-11-40
353@volsz.gov.ua