У Ковелі встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У місті не функціонують дитсадки, школи переведено на дистанційну форму навчання, закриті ресторани, кафе, перукарні, торгові центри. Про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Представники малого бізнесу не згідні з тим, що їм необхідно призупинити свою діяльність. Вони звернулись до міської влади, аби вона дозволила працювати, з дотриманням усіх карантинних правил.

Ковельчани також просять відмінити заборону стосовно відвідування дітьми закладів освіти.

Сьогодні перший заступник міського голови Михайло Гетьман скликав міську комісію ТЕБ та НС.

На засіданні були присутні переможець виборів на посаду міського голови Ігор Чайка та підприємці, яких делегували колеги, котрі весь день мітингували біля міської ради.

Як поінформувала завідувачка Ковельським міськміжрайонним відділом ДУ “Волинський ОЛЦМ України” Людмила Маляр, у Ковелі епідеміологічна ситуація є складною, з кожним днем кількість захворювань на коронавірус збільшується. Зважаючи на це, послаблювати карантинні заходи у місті не можна.

Михайло Гетьман наголосив, що міська комісія ТЕБ та НС керується рішеннями Державної та регіональної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Тому учора і були прийняті відповідні обмеження.

Після обговорення вимог підприємців, міська комісія вирішила звернутися до Регіональної з пропозицією щодо послаблення санітарних та протиепідемічних заходів у Ковелі.

Ці питання рекомендували розглянути на позачерговій сесії міської ради.

Ознайомитися із документом протоколу можна за посиланням: http://kovelrada.gov.ua/