1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельська лікарня придбає ще одну кисневу станцію

Ковельська лікарня придбає ще одну кисневу станцію

Як повідомляють у Ковельській міській раді, сьогодні на позачерговій сесії депутати внесли зміни до бюджету на 2020 рік.

З державного бюджету місто отримало 5 мільйонів 300 тисяч гривень на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Cov-2.

З них — 5 мільйонів піде на придбання кисневої станції та 300 тисяч буде спрямовано на закупівлю дохідних матеріалів для забезпечення подачею кисню ліжкового фонду Ковельського МТМО. Крім того, з міського бюджету виділяється 1 мільйон 470 тисяч гривень на реконструкцію кисневої системи в інфекційному та неврологічному відділеннях лікарні та облаштування там додаткових 47 кисневих точок.

Нагадаємо, що Ковельська лікарня уже має одну сучасну кисневу станцію, яку придбали за кошти міського бюджету ще у грудні 2017 року. Її вартість разом із системою розподілу кисню сягає майже 3 мільйонів гривень. Потужність станції – 75 літрів на годину. Кисень автоматизовано надходить в операційні, у палати стаціонарних відділень до пацієнтів, у перев’язувальні й маніпуляційні кабінети, забезпечує роботу апаратів штучної вентиляції легень. А комп'ютеризована система дає можливість відстежувати роботу кисневої станції онлайн.


#Коронавірус #МіськийБюджет #КовельськеМТМО #СесіяМіськоїРади

Коментарі

Читайте також

36 нових випадків коронавірусу зареєстрували медики у Ковелі та Ковельському районі за добу

36 нових випадків коронавірусу зареєстрували медики у Ковелі та Ковельському районі за добу
Загальна кількість хворих на Ковельщині станом на 16 листопада за весь період спостереження сягнула 1706 осіб. 33 людини померло від ускладнень захворювання на COVID-19.