1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі школярам розповіли про «Великі права маленької дитини»

У Ковелі школярам розповіли про «Великі права маленької дитини»

Поліцейські долучились до інтерактивного уроку з нагоди Всесвітнього дня дитини. Про це повідомляють на сторінці Ковельського відділу поліції Волинської області у Фейсбук.

До Всесвітнього дня дитини, який відзначається 20 листопада, ювенальні поліцейські взяли участь у Всеукраїнському заході «Великі права маленької дитини».

Сьогодні інспектор ювенальної превенції Ковельського відділу поліції спільно із представниками міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Центру безоплатної правової допомоги завітали до учнів 3 класу ліцею №3 міста Ковеля.

«Оскільки дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права. В залежності від віку дитини, законодавством передбачено різний обсяг та механізми реалізації її прав», – наголосила старший інспектор ювенальної поліції Тетяна Козій.

В рамках інтерактивного заняття школярі ознайомилися з правами та обов’язками дітей, які закріплені в Конвенції про права дитини. Наприкінці уроку, всі разом створили глобус з долоньок, на яких учні написали свої права.#Освіта #НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також