У ніч з 24 на 25 грудня в римо-католицьких храмах світу проходять святкові богослужіння. Христос народився! Цими словами благовісника з небес Церква звіщає спасенну новину: народився Спаситель і Господь на землю зійшов, і явився в людському тілі у місті Вифлеємі.


25 грудня католики відзначають Різдво Христове. Це особливе свято, що наповнює людські серця теплом і милосердям. У цей день люди просять у Господа благословення.


Настоятель римо-католицького храму Святої Анни у місті Ковелі отець Тадеуш вітає з Різдвом Христовим католицьку громаду міста:

«Сьогодні світ, Україна і кожен з нас потребуємо Божого миру. Цей внутрішній мир, який відчуваємо на Різдво, коли уявляємо, що Христос народжується в нас. Відчуваємо, що в нас є простір повний миру, бо сам Христос живе там. З того внутрішнього простору можна прийти до миру з собою і своїм життям. А з цього народжуються мирні думки щодо ближніх.

Небесний Отець дарує нам свою безмежну любов, посилаючи Єдинородного Сина для спасіння кожної людини. Отець через Сина прагне примирити нас із Собою, увійти в наше життя і оселитися в серцях наших. У святі Різдва Христового ми радіємо тому, що більше не почуваємося самотніми і покинутими, святкуємо те, що Бог є з нами і Він нас любить.

У день Різдва Христового хочу побажати радості від присутності Бога в щоденному житті, довгоочікуваного миру для України і народу, взаємної любові, спокою та поваги в родинах. Нехай новонароджений Ісус обдарує Вас своїми дарами і щедро благословить на дорозі життя!
Христос народився! Славімо Його!»#Різдво #АнатолійАлександрук #ХрамСвятоїАнни