У Ковелі відбулось футбольне свято для дітей та батьків ФОТО

Створити передноворічний настрій своїм вихованцям та їх батькам вдалося спортивній родині ФЦ «Ковель-Волинь», яка влаштувала у КЗ ДЮСШ ім. Є. Кондратовича справжнє футбольне свято, - йдеться на офіційному сайті ФЦ «Ковель-Волинь».


Фестиваль футболу «Тато і я» відбувся завдяки сумлінній праці директорів, тренерів, дітей та їх батьків, котрі стали невід’ємною частиною клуб.


Про цьогорічні досягнення, перемоги та поразки, нові можливості та плани на майбутнє розповіли присутнім Президент клубу Роман Романчук, виконавчий директор Роман Лис, тренер Віктор Романчук.


Особливо вразила батьків кількість кубків та нагород, які здобули команди цього року.


Діти та дорослі мали можливість взяти участь у святковій лотереї та розіграші спортивних призів.


Однак, на цьому свято не завершилося, адже пограти у футбол прийшли татусі юних вихованців. Матчі по 15 хвилин провели три команди батьків.


І перемогти у цих поєдинках не було завданням номер 1, адже переможець тут кожен, хто власним позитивом зумів подарувати дітям свято.


«Сьогодні це можливість показати батькам, що досягли їхні діти. Прийшовши сюди, кожен із батьків побачив, що його дитина працює над собою та хоче розвиватися. Це свято ще більше зблизило батьків та дітей. Не лише ми, а й кожна родина зробила вагомий вклад у те, що можемо спостерігати сьогодні», – зазначив Роман Лис.


По завершенню свята діти та батьки мали можливість зробити світлини біля кубків та логотипу ФЦ «Ковель-Волинь».#ФЦКовельВолинь #Футбол #КомплекснаДЮСШ

Коментарі

Читайте також

Гравець польської «Ягеллонії» ковельчанин Тарас Романчук розповів про свої успіхи у футболі

Гравець польської «Ягеллонії» ковельчанин Тарас Романчук розповів про свої успіхи у футболі
Сьогодні успішного футболіста Польщі, а раніше вихованця ковельського футбольного клубу, досить складно впіймати в рідному місті задля інтерв᾿ю. Проте кореспонденту офіційного сайту ФЦ «Ковель-Волинь» це вдалося.