Виставкова зала галереї мистецтв засяяла новорічно-різдвяним настроєм. Там представлено традиційну виставку учасників 26-го конкурсу дитячого малюнка «Зимовий калейдоскоп» - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Різнобарв’я чисельних творів та невичерпна фантазія вразили членів журі, адже 240 юних художників представили 370 робіт.

Цьогоріч у зв’язку з карантином не було урочистого відкриття святкової експозиції, але переможці неодмінно отримають свої заслужені нагороди.

Попереду у них нові творчі шляхи і перемоги! Зичимо конкурсантам здоров’я, позитивних емоцій, святкових приємних сюрпризів, радості в кожній миті життя!

До Вашої уваги переможці і призери конкурсу.

«Гран-прі»


Дацюк Катерина - (Люблинецька ДШМ, викладач Грицюк Л.О.).

Вікова категорія до 13-15 років (включно):


1 місце

Яблонська Олександра - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Дятел Л.В.

2 місце

Демчук Ілля - Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.

Тарасенко Марія - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Дятел Л.В.

3 місце

Мальчук Юлія - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Дятел Л.В.

Козюк Валерія - Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.

Антончик Дмитро - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Цьомик О.С.

Вікова категорія 10-12 років (включно)


1 місце

Атаманчук Ірина - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач В'юн І.А.

Дудинець Ірина - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.

2 місце

Панасюк Оксана - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Цьомик О.С.

Оксенюк Олександра - Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.

3 місце

Жупанова Дарія - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.

Мельник Вероніка - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.

Вікова категорія до 9 років (включно):


1 місце

Бєлуха Кіра - м. Ковель

Осіпук Валерія - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач В'юн І.А.

2 місце

Гураль Єлизавета - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.

3 місце

Костюк Ангеліна - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач В'юн І.А.

Галушко Дар’я - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач В'юн І.А

Потапова Варвара - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач В'юн І.А.

Категорія декоративно-прикладних творів:


1 місце

Батюк Соломія - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Дятел Л.В.

Баландюк Софія - ЗДО №12 «ЗОЛОТА РИБКА»

2 місце

Гурін Богдана - ПУМ гурток «Чарівний пензлик» керівник Цюп'яшук О.М.

3 місце

Медвідь Наталія - ПУМ гурток «Чарівний пензлик» керівник Цюп'яшук О.М.

Андрощук Христина - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.

Колаж:


1 місце

Кондратюк Дарина - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Бєлуха О.В.

2 місце

Гураль Єлизавета - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Бєлуха О.В.

Качур-Яворович Олександра - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Бєлуха О.В.

3 місце

Янчук Ангеліна - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Бєлуха О.В.

Попко Анна - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Бєлуха О.В.

Шафарчук - Уляна Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Бєлуха О.В.

Номінації:


ЗА ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ВИКОНАННЯ

До 9 р.

Жук Єва - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.

Кутергіна Крістіна - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач В'юн І.А.

Десятнічук Анна - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.

Бортнік Юлія - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.

Богдан Анна - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач В'юн І.А.

Погонюк Марина - ПУМ гурток «Чарівний пензлик» керівник Цюп'яшук О.М.

Слободян Юлія - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.

Олійник Микита - Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.

Канарська Євангеліна - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.

Грицевич Уляна - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.

Тимощук Дарина - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Бєлуха О.В.

Смичик Дарина - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач В'юн І.А.

Воробей Каріна - Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.

Кухарчук Єлизавета - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач В'юн І.А.

Чапко Софія - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.

Чапко Меланія - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.

Івчик Вероніка - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Бєлуха О.В.

Зелінська Марія - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.

Титюк Юлія - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.

Попко Анна - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Бєлуха О.В.

Смірнова Шеріган - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Бєлуха О.В.

10-12 р.

Бобрик Дар’я - Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.

Дорошук Суламіта - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач В'юн І.А.

Жуковська Христина - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.

Зінчук Марія - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.

Данилюк Вікторія - Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.

Дем'янчук Анастасія - Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.

Книш Соломія - Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.

Колб Вікторія - Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.

Кот Альона - Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.

Корець Анна - Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.

Лавринюк Надія - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Бєлуха О.В.

Ліснічук Анна - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Дятел Л.В.

Матлах Анна - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.

Опольська Дар’я - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.

Потапенко Анастасія - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач В'юн І.А., Дятел Л.В.

Парфенчик Анастасія - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач В'юн І.А.

Пасько Христина - Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.

Троцюк Іванна - Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.

Шнайдер Дарина - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач В'юн І.А.

Чабан Олександра - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Бєлуха О.В.

13-15 р.

Гурін Богдана - ПУМ гурток «Чарівний пензлик» керівник Цюп'яшук О.М.

Дремлюга Єлизавета - Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.

Канарська Єлизавета - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.

Кондрашова Ангеліна - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Дятел Л.В.

Осійчук Софія - Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.

Кращому з наймолодших учасників


Войтюк Поліна - М. Ковель

Баландюк Софія - ЗДО №12 «ЗОЛОТА РИБКА»

За оригінальність творчої ідеї


Медвідь Наталія

ДПМ


Сізих Дарина - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Дятел Л.В.

Кузьмук Злата - Станція юних техніків , гурток «Технічний дизайн» керівник Невесенко Т.В.

Пащенко Вероніка - Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.

Белінська Марина - Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.

Якимчук Анна - Станція юних техніків, гурток «Бісероплетіння» керівник Дунай Т.Ф.

Бєлуха Кіра - М. Ковель

Дубіна Зоряна - ПУМ , гурток «Солом’яне диво», керівник Каменчук Л.В.

Бондарук Максим - Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Бєлуха О.В.

Нічипорук Уляна - Станція юних техніків , гурток «Бісероплетіння» керівник Дунай Т.Ф.

Дякуємо відділу культури за можливість відзначити юних художників не тільки дипломами та грамотами, а ще й подарунками.

Олена Цьомик,
голова журі конкурсу «Зимовий калейдоскоп»