Ковельський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить соціологічне опитування та просить долучитися кожного з вас.

96577 українських дітей сьогодні виховується в інтернатах. Багато це чи мало? Це один із найбільших показників в Європі і лиш трохи менше, ніж кількість жителів Ужгорода. Спробуйте уявити, як усіх ужгородців заселяють в 700 будинків. Неможливо? Тим часом, саме в стількох інтернатах сьогодні виховуються діти. При цьому лише 8% вихованців дитбудинків - сироти. Решта потрапляють туди через бідність і хвороби. У розвинутих країнах, до прикладу, інтернатів немає зовсім. У сусідній Молдові останній закрили 5 років тому. В Україні ж реформа інтернатів поки у процесі і називається вона складним словом "деінституціалізація". Її ключове завдання - попередити та запобігти потраплянню дітей до інтернатів через створення системи соціальних послуг.

Тому сьогодні нам важлива ваша думка! Долучіться до опитування і допоможіть попередити потрапляння дітей до інтернатних установ.


Google Форма