Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з медичним центром Sanident розпочинає новий благодійний проєкт "Здорова посмішка". Про це повідомила Інна Третяк на сторінці Facebook.

Мета: допомогти діткам, сім'ї яких перебувають у складних життєвих обставинах мати здорові зубки, навчити правильній гігієні ротової порожнини, навчити не боятися проходити лікування у стоматолога.

У нас, нажаль багато діток, які живуть за межею бідності і їх батьки не завжди можуть скористатися стоматологічними послугами. Тому для початку ми вибрали лише п'ять малюків, які на нашу думку потребують найбільшої допомоги. Сьогодні відбувся плановий безкоштовний медичний огляд.

Для багатьох з них - це був перший похід до стоматолога. Тому нам дуже хотілося, щоб він пройшов в одному із найкращих медичних центрів нашого міста! Адже це ж так важливо у формуванні позитивної емоційної пам'яті, важливо, аби діти зрозуміли, що мати здорові зубки це - класно!

Згодом розпочнемо другий етап - лікування зіпсованих та недоглянутих "смайликів". Ніна Гайчук, наш прекрасний лікар-стоматолог, допоможе у цьому. Пані Ніна особисто вестиме діток до повного завершення лікування. Дітвора дуже полюбила свого лікаря! Як сказала одна дівчинка: "Коли я прийду сюди вдруге, то буду спати, а лікар нехай лікує зубчики!". Ось така довіра сформувалась з першої зустрічі! Сподіваємось до цієї гарної справи долучаться і інші люди, які мають велике серце та мають трішки більше можливостей аби допомогати іншим.