10 років тому у Ковелі був створений муніципальний народний аматорський естрадно-духовий оркестр. З цієї нагоди колектив підготував нову програму, яку присвятив жінкам до їх свята 8 Березня - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Півтори години на сцені народного дому «Просвіта» звучали сучасні та класичні твори у виконанні оркестру та кращих вокалістів міста.

Свою історію естрадно-духовий розпочав писати у 2011 році. Його керівником призначили Василя Марцинковського. 20 представників різних професій, яких об’єднує любов до музики, прийшли у колектив.

Репетиції, робота над репертуаром і перший виступ відбувся на День Перемоги. Відтоді вже десять років поспіль ковельчани мають втіху слухати музику у виконанні оркестру.

Привітав колектив міський голова Ігор Чайка. Він щиро подякував Василю Марцинковському та усім учасникам за любов до своєї справи, професіоналізм, багатий репертуар.
Василь Павлович та його музиканти сміливо експериментують. Сьогодні ми слухали чудові мелодії: нове звучання і наших українських пісень, попурі популярних творів 70-80 років. Дуже сподіваюсь, що муніципальний оркестр і надалі буде радувати нас такими прекрасними концертами та залишатиметься невід'ємною частиною мистецького життя Ковеля, - зауважив у своїй промові міський голова.


Квіти, відзнаки, аплодисменти і вигуки “Браво!” - усе це для прекрасного колективу, який у день ювілею грав як ніколи, кожна мелодія звучала по-особливому злагоджено й урочисто.