Минуло вже 35 років, як сталась найбільша катастрофа на планеті – вибух на Чорнобильській атомній електростанції. Щороку 26 квітня ми вшановуємо ліквідаторів та жертв аварії на Чорнобильській АЕС, щороку згадуємо ту подію, яка похитнула землю під ногами та, яка назавжди залишила слід, як у наших серцях, так і у навколишньому середовищі.

Так, сьогодні, в місті Ковелі біля пам'ятника жертвам аварії на Чорнобильській АЕС відбувся урочистий захід з нагоди вшанування пам'яті ліквідаторів та жертв аварії.

Крім того, за наказом Голови Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту від 19 квітня 2021 року № 32 за самовіддане та бездоганне служіння українському народові, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, відвагу та мужність, проявлені під час виконання урядового завдання з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 році, активну громадську діяльність та життєву позицію, сприяння національно-патріотичному вихованню молодого покоління, значний внесок у розвиток ветеранського руху та з нагоди відзначення 35 роковин аварії Чорнобильської катастрофи було нагороджено Юрія Савчука, Миколу Гаврильчука, Володимира Мороза, Миколу Стащука, Олександра Головея, Олександра Поліщука, Михайла Шпилюка, Вадима Чашука, Анатолія Динічука, Віталія Поліщука та Петра Поліщука.

У цей день вшануймо ліквідаторів, за їх сміливість та відвагу! Передаємо найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію і схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.


Ковельський МРВ У ДСНС України у Волинській області