Збірна команда Ковельської ДЮСШ ім.Є.Кондратовича достойно представила своїх спортсменів у всіх видах програми легкої атлетики: це бігова програма, стрибки та метання.

В змаганнях приймали участь збірні команди районів, міських, селищних, сільських територіальних громад та ДЮСШ Волинської області.

В змаганнях приймали 17 команд, в яких до 300 спортсменів демонстрували свою майстерність у відповідних видах програми легкої атлетики.

Приємно відзначити, що не маючи стадіону та належних місць для тренувань юні легкоатлети відзначились гарними спортивними результатами посівши друге командне місце серед 17 команд області.

На вищу сходинку п’ядесталу взійшла Софія Михалевич, яка здобула золоту медаль у стрибках у довжину, посівши перше місце. Срібними призерами стали посівши друге місце: Руфіна Котік – біг 400м, Софія Дудіу – біг 800м, Ангеліна Шкадюк – метання спису, а також третє місце посіли ставши бронзовими призерами: Діана Примачук – біг 200м, Назар Костюкевич – біг 400м, Анік-Дар’я Гейко – метання спису, Євген Наумчик – метання спису, Дмитро Демчук – штовхання ядра.

Приємно відзначити також виступ наших дівчат у змаганнях зі шведської естафети. Дівчата в складі Діани Примачук, Руфіни Котік, Софії Дудік, Уляни Степанюк посіли друге почесне місце отримавши срібні нагороди та дипломи відповідних ступенів.

Хочеться відзначити роботу тренерів-викладачів, які в складних умовах тренувань на сьогоднішній день достойно підготовили команду до обласних змагань.

Вітаємо тренерсько-викладацький склад, призерів та чемпіонів змагань та бажаємо подальших спортивних успіхів.

До змагань спортсменів готовили тренери-викладачі: Петро Карпук, Ала Повх, Олена Клімашевська.

Адміністрація КЗ «КДЮСШ» висловлює щиру вдячність заступнику головного лікаря Олегу Кубаю за допомогу у здачі тестів для участі у змаганнях.