1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанин Владислав Дудар здобув друге місце на Міжнародному турнірі з боксу «Кубок Чорногорії»

18-24 травня у місті Будва відбувся Міжнародний турнір з боксу «Кубок Чорногорії». У змаганнях взяли участь спортсмени 16 країн, серед них — юніори та молодь з Азії, Європи та Америки, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Ковельчанин, вихованець БК «Панчер» Владислав Дудар виборов срібну медаль у ваговій категорії 81 кг (тренер-викладач Потапюк Микола). На змаганнях збірна команда України здобула І загальнокомандне місце.

Вітаємо спортсмена та тренера, а також збірну команду України і зичимо нових злетів!