1. Головна
  2. Новини
  3. ПТМ «Ковельтепло» просить споживачів розрахуватися з боргами до 10 червня!

ПТМ «Ковельтепло» просить споживачів розрахуватися з боргами до 10 червня!

Незабаром літо, але вже час потурбуватися про те, щоб з початком опалювального сезону у Ваші домівки прийшло тепло, забезпечивши затишок і комфорт. Колектив ПТМ «Ковельтепло» намагається ефективно використати літній період для підготовки підприємства до роботи в холодну пору року: триває ремонт тепломереж, запроваджуються енергозберігаючі технології тощо.

Заборгованість споживачів за опалення та гаряче водопостачання станом на 25.05.2021 року складає 23,9 млн. грн. Як наслідок – на підприємстві ускладнюється ситуація щодо розрахунків за енергоносії та із НАК «Нафтогаз України» за спожитий газ.

"Просимо всі категорії споживачів з розумінням поставитись до дотримання платіжної дисципліни і до 10.06.2021 року розрахуватися з підприємством за надані послуги," - йдеться у зверненні на сайті ПТМ "Ковельтепло".

Також на сайті підприємства можна ознайомитись із списком будинків-боржників та сумами несплачених за отримані послуги коштів (ознайомитись за посиланням: http://kovelteplo.org.ua).


ПТМ "Ковельтепло"


#Ковельтепло

Коментарі

Читайте також

У Ковелі на 20% знизять тарифи на тепло для населення, на 17% - для установ

У Ковелі на 20% знизять тарифи на тепло для населення, на 17% - для установ
Рішення виконкому набуде чинності після п’яти місяців з дня завершення карантинних заходів. Це передбачено Законом України «Про житлово-комунальні послуги» із змінами, внесеними 30.03.2020р.