1. Головна
  2. Новини
  3. Міжнародну трасу «Київ-Ковель-Ягодин» розширюють ФОТО

Міжнародну трасу «Київ-Ковель-Ягодин» розширюють ФОТО

На Волині тривають реконстукційні роботи на міжнародному автошляху М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін). Про це йдеться на сторінці у соцмережі Служби автомобільних доріг у Волинській області. Ділянку Ковель – Ягодин із найвищою інтенсивністю руху дорожники планують довести до параметрів І категорії: збудують по дві смуги руху в одному напрямку.

Автодорога М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) є однією із найважливіших транспортних артерій Волинської області. На ділянці протяжністю 3 км між населеними пунктами Довгоноси і Старі Кошари, що на Ковельщині, дорожники подовжили існуючі водопропускні труби та працюють на зведенні земляного полотна під ще один проїзд. По завершенню робіт матимемо ще 3 км автошляху М-07 І категорії. Замовник робіт – Служба автомобільних доріг у Волинській області.
Підрядник – ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс".

У 2021 році об’єкт реконструкції на км 451 – км 454 автодороги М-07 буде введено в експлуатацію. На реконструкцію решти 20 км дороги М-07 на відрізку Ковель – Ягодин нині корегується проєктно-кошторисна документація.


Переглянути відео можна на сторінці Служби автомобільних доріг у Фейсбук за посиланням: https://fb.watch/5XxnnLqBE5/

#РемонтДороги

Коментарі

Читайте також

Показали відремонтовану міжнародну дорогу на Ковельщині з висоти пташиного польоту ВІДЕО

Показали відремонтовану міжнародну дорогу на Ковельщині з висоти пташиного польоту ВІДЕО
Ділянка автошляху М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м.Люблін) пролягає між населеними пунктами Люблинець і Довгоноси Ковельського району, де цьогоріч проводиться реконструкція.