1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі розпочали ремонтувати прибудинкові території

У Ковелі розпочали ремонтувати прибудинкові території

У Ковелі розпочали ремонт прибудинкових територій на вулиці Театральній, 28, Мічуріна, 4, Сагайдачного, 6. Загалом з міського бюджету на роботи буде спрямовано майже 3 мільйони гривень. Про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Міський голова Ігор Чайка та його перший заступник Тарас Яковлев оглянули хід робіт та поспілкувались з мешканцями багатоповерхівок. Керівники міста розповіли, що у проєкті передбачено водовідведення. Тож після ремонту проблема із "великою водою”, особливо після дощів, має для них відійти у минуле.

Зважаючи на прохання людей, залишать і більшу частину зелених насаджень, які планували знести. Загалом роботи будуть виконані згідно проєкту із врахуванням побажань людей.

Цьогоріч у Ковелі планують відремонтувати прибудинкові території за адресами: Чайковського, 9 - Чубинського, 23, Шевченка, 9, Заводська, 3 - Відродження,4, Театральна, 32 - Сагайдачного, 15 - бульвар Лесі Українки, 31, 33, 35, Володимира Кияна, 47, 49, Міцкевича, 3, Смірнова, 14а, 40 років Перемоги, 13, Незалежності 80 - Вербицького, 2.

Ігор Чайка, Тарас Яковлев та секретар міської ради Оксана Багнова учора зустрілись з мешканцями багатоповерхівок на вулицях Чайковського, 9 - Чубинського, 23 та Заводській, 3 — Відродження, 4. У ході розмови обговорили майбутні зміни. Міський голова вкотре наголосив, що перед оголошенням тендеру важливо остаточно погодити з людьми проєкт реконструкції, почути їх думку.

Зокрема, на Заводській, 3 — Відродження, 2 мають у кілька разів збільшити кількість паркувальних місць, розширити проїжджу частину, облаштувати дитячий майданчик. Змінить своє “обличчя” і двір на Чайковського, 9 - Чубинського, 23. Там теж досягли компромісу в окремих питаннях.


#Благоустрій #РемонтДороги

Коментарі

Читайте також

Ділянку дороги Ягодин-Ковель-Луцьк (М-07, М-19) передадуть в користування приватним підприємствам

Ділянку дороги Ягодин-Ковель-Луцьк (М-07, М-19) передадуть в користування приватним підприємствам
Міністерство інфраструктури запевняє, що плата за проїзд стягуватися не буде, натомість інвестор зможе заробляти за рахунок розвитку придорожньої інфраструктури.