1. Головна
  2. Новини
  3. 6 липня - День визволення Ковеля від нацистських загарбників

6 липня - День визволення Ковеля від нацистських загарбників

Ветерани, воїни-інтернаціоналісти, представники міської та районної влади, силових структур, духовенства, підприємств та установ, громадських організацій зібралися на Меморіалі Слави, щоб відзначити пам’ятну дату – 77-у річницю визволення Ковеля від нацистських окупантів. Про захід розповідають на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Ведуча мітингу, методист народного дому «Просвіта» Аліна Кубська зупинилась на історичних фактах, які не підлягають забуттю, повернула присутніх у важкі воєнні роки. Ковельчани хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у роки страшного лихоліття, а також героїв сьогодення.

- У цей день ми згадуємо всіх, хто поклав свої життя заради того, щоб ми зараз могли стояти на цьому місці і розвивати наше місто. Ми повинні також пам’ятати тих людей, завдяки яким сьогодні загарбник не може дійти до наших земель. Спасибі усім, хто стоїть на сторожі миру і захисту незалежності України, - з такими словами до присутніх звернувся міський голова Ігор Чайка.


Вклонитись подвигу воїнів Другої світової щороку приходять до Вічного вогню представники міської ради ветеранів. Слово від них мала Олександра Балюк. Пані Олександра прочитала власний вірш, яким закликала не забувати тих, чиї імена викарбувані на меморіальній стелі.

На знак вдячності ковельчани поклали квіти до Вічного вогню, стели на честь земляків - загиблих учасників АТО та пам’ятника полеглим в Афганістані.



#ДеньМістаКовеля

Коментарі

Читайте також