Одним з дієвих методів проведення виховної роботи є здійснення практичних заходів, а саме громадської акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти."

21 липня рятувальники, на території 16 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинській області в смт. Стара Вижівка, Ковельського району, провели такий пізнавальний захід для учнів 8-х класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Стара Вижівка».

Надзвичайники продемонстрували дітям технічні можливості пожежно-рятувальної техніки спорядження, зокрема гасіння умовної пожежі, а також надання за допомогою спеціального інструменту допомоги постраждалим у надзвичайних ситуаціях. Розповіли про небезпеку купання в незнайомих водоймах, та водоймах без спеціально створених місць відпочинку, про трудові будні рятувальників та невтішну статистику надзвичайних ситуацій району. Ще раз нагадали правила використання відкритого полум’я в рекреаційних зонах та лісах. Задля безпеки дітей вдома рятувальники наголосили на правилах безпечної поведінки в побуті та важливість їх виконання задля збереження свого життя та здоров’я.

Щоб інформація засвоїлась краще, рятувальники розповсюдили серед учасників заходу тематичні пам’ятки з корисними рекомендаціями.