У вихідні в КЗ КДЮСШ ім. Є. Кондратовича проходив турнір з тенісу настільного серед ветеранів, присвячений 83-річчю ковельського тенісиста Володимира Косяка. В змаганнях взяли участь майже 30 досвідчених спортсменів з міст Вараша, Могилева-Подільського, Луцька, Ковеля, Каменя-Каширського, Любомля, смт Голоби. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

На урочистому відкритті з привітальними словами до спортсменів, тренерів, представників команд та до іменинника звернулись президент федерації тенісу настільного м. Ковеля Ігор Бівініс, головний спеціаліст відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту Дмитро Рижко, директор КДЮСШ ім. Є. Кондратовича Олена Клімашевська. Вони побажали учасникам вдалого виступу, а глядачам і вболівальникам - отримати задоволення та приємні враження від гри. Віцепрезидент федерації тенісу настільного Ігор Прокопів вручив Володимиру Косяку іменну футболку та подарунок.

Ігри проходили у різних віковим групах в напруженій та цікавій боротьбі. Жоден з учасників не хотів поступатись. Майже всі поєдинки закінчувались з мінімальною перевагою того чи іншого учасника. Гравці команд продемонстрували високу спортивну майстерність та самовіддачу.

Вдало виступили ветерани Ковеля. Переможцями стали Ігор Бівініс та Віктор Котов, призерами - Олег Шевчук, Віктор Міліщук та Вадим Геращенко.

Призери та переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями від відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури , молоді та спорту.