З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення індивідуального житлового будинку по вулиці Драй – Хмари, 21 в місті Ковелі Волинської області». (Скачати) Про це доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельної ділянки та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.
Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.
Розробник містобудівної документації: Комунальне підприємство «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро міста Ковеля».

Підстава для розроблення: рішення Ковельської міської ради від 26 квітня 2018 року № 36/65 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Драй – Хмари, 21».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у північній частині міста Ковеля і згідно генерального плану належить до територій садибної житлової забудови. Проєктом передбачається розміщення індивідуального житлового будинку та господарської будівлі на земельній ділянці площею 0,0557 га, яка перебуває у користуванні. Площа забудови – складатиме 148,5 кв.м, площа мощення – 266,7 кв.м, площа озеленення – 138,0 кв.м.

Проект складається з текстових та графічних матеріалів

Графічні матеріали:

Схема розташування території у планувальній структурі міста

План існуючого використання території

Проектний план

Схема інженерної підготовки території та вертикального планування

Текстові матеріали:

Пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 26 липня 2021 року до 24 серпня 2021 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 24 серпня 2021 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території розміщення індивідуального житлового будинку по вулиці Драй – Хмари, 21 в місті Ковелі Волинської області» відбудуться 17 серпня 2021 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 (2-й поверх).

Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради»