Учора минуло сім років з дня смерті командира мінометної батареї 51-ї окремої механізованої бригади, ковельчанина Андрія Задорожнього. Щоправда, родом патріот України з Донеччини. Там він навчався, здобув військову освіту, а в Ковелі зустрів своє кохання – Наталю, і одружився. У молодого подружжя народилися дітки. Однак розпочаті військові дії на Сході країни, покликали кадрового офіцера стати на захист кордонів рідної землі.Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

На жаль, першого серпня 2014 року двері дому сім’ї Задорожніх розчинила страшна і безжальна звістка - Андрій загинув. Він разом зі своїми побратимами-військовими, перебуваючи в автомобілі ГАЗ-66, неподалік села Петрівське Шахтарського району Донецької області наїхав на міну. Машина перекинулася і загорілася. Вижити не вдалося нікому.

Сьогодні поклали квіти на могилу Героя та вшанували його пам’ять рідні — дружина з донечкою, заступник міського голови Віктор Жигаревич та військовий комісар Андрій Середюк.

Андрій Задорожній нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно) та відзнакою «Народний Герой України» (посмертно). Загиблому учаснику АТО, капітану Збройних Сил України Андрію Задорожньому 4 роки тому відкрили меморіальну дошку. Її встановили на фасаді приміщення Ковельського об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.