6 серпня рятувальники Ковельського районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області провели інструктаж щодо дотримання правил пожежної безпеки на ТзОВ «Птахокомплекс Губин» в с. Туличів.

Під час заходу рятувальники роз’яснили присутнім основні вимоги пожежної безпеки, розповіли як діяти у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій, зокрема пожежі на території та в приміщеннях.Фахівці ДСНС роз’яснили яку небезпеку становлять пожежі та як можна їх ліквідувати. Особливу увагу рятувальники звернули на запобіжні заходи, які допоможуть уникнути виникнення загорянь, роз’яснили алгоритм використання вогнегасника та їх принцип дії, правила безпечної евакуації.

Представники Служби порятунку ознайомили працівників підприємства з статистикою пожеж у регіоні та зазначили, що серед найпоширеніших причин – недотримання правил пожежної безпеки. Для того, щоб люди добре запам’ятали основи безпеки життєдіяльності, надзвичайники розповсюдили відповідні тематичні листівки для розміщення у куточку цивільного захисту.

Ковельське РУ ГУ ДСНС України у Волинській області