На базі закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Теремок» Центр професійного розвитку педагогічних працівників провів засідання творчих груп директорів та вихователів-методистів з теми «Примірна інструкція з діловодства у закладі дошкільної освіти». Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.

Нормативно-правове забезпечення діяльності ЗДО міста Ковеля здійснюється у відповідності до державних документів, а всі установчі — ЗДО, розроблені відповідно діючого законодавства, зареєстровані та затверджені згідно вимог.

Керівники та вихователі-методисти спільними зусиллями розробили власний примірний установчий документ - інструкцію з діловодства закладу дошкільної освіти.

Основою стали: Примірна інструкція з діловодства у дошкільних навчальних закладах, затверджена наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 01.10.2012 № 1059, Правила організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях затверджених наказом Мін’юсту від 18.06.2015 № 1000/5 та Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів ДСТУ 4163:2020, яка набирає чинності 01 вересня 2021 року.

Нині діловодство, як невід’ємна складова діяльності ЗДО, буде чітким, логічним, послідовним, структурованим.