Звертаємо увагу, що державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям та допомога на дітей одиноким матерям призначається на підставі отриманих відомостей про доходи усіх членів сім’ї із Державного реєстру фізичних осіб - платників податків - ДПС (у порядку, встановленому Мінсоцполітики та Мінфіном). Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Особи, які уклали договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування подають за встановленою формою річний звіт про суми добровільних внесків, передбачених договором про добровільну участь, які підлягають сплаті, та суми доплати до органів доходів і зборів.

Відомості про сплату єдиного внеску для цих осіб будуть відображені в Реєстрі застрахованих осіб після подання річної звітності.

Враховуючи вищевикладене, зазначаємо, що у разі, якщо відомості про сплату добровільних внесків особам, які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного страхування протягом періоду, за який враховуються доходи в ДПС та Пенсійному Фонді України відсутні, підставою для призначення державної соціальної допомоги та допомоги одиноким матерям буде копія договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового соціального страхування та підтверджуючих документів про сплату єдиного соціального внеску (квитанції банківської установи або відділення зв’язку).

Світлана СОЗОНІК, заступник начальника управління соціального захисту населення