Міністерство Польщі підписало контракт на реконструкцію стадіону «Локомотив» у Ковелі

Підписано перші контракти на реалізацію проектів у Програмі 2014-2020, - про це йдеться на сайті Польща-Білорусь-Україна.

У Жешуві та Білостоці підписано перші шість контрактів про співфінансування проектів, які будуть реалізовані в рамках Програми Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Всі проекти є переможцями співфінансування у рамках тематичної цілі «Спадщина».

Перші три контракти на співфінансування були підписані в Жешуві 21 грудня 2017 р. Наступні три контракти на співфінансування були підписані 3 січня 2018 року у місті Білосток. З боку Органу Управління контракт підписав Адам Гамрищак, заступник держсекретаря Міністерства Розвитку Республіки Польща.

Вищезгадані проекти передбачають впровадження ряду заходів. Серед них:
«Транскордонні Центри діалогу культур Польща -Білорусь -Україна».
Основною метою проекту, який отримав фінансування в розмірі 2,35 млн. євро, є промоція культурного та етнічного розмаїття регіонів Щучин у Польщі, Щучин в Білорусі та Ковеля в Україні. З цією метою будуть створені три транскордонні центри культурного діалогу, які займатимуться організацією промоційних заходів, що розвивають спільну культуру прикордоння, а також буде розроблена стратегія розвитку туризму в прикордонних областях Польщі, Білорусі та України. Проект буде реалізований партнерами з трьох країн: ґміна Щучин з Польщі, виконавчий комітет Ковельської міської ради з України та відділ освіти, спорту та туризму Щучинського райвиконкому з Білорусі.

У найближчому майбутньому в Любліні будуть підписані чергові контракти на співфінансування наступних проектів за тематичною ціллю «Спадщина».

Впроваджувати проект розпочнуть у березні. Його фінансове забезпечення – 2 мільйони 351 тисяча євро, з яких Ковель отримає майже 900 тисяч євро. Десять відсотків від виділеної для нашого міста суми буде виділено з місцевого бюджету. Проект «Транснаціональні центри діалогу культур» передбачає будівництво на базі стадіону «Локомотив» спортивних об’єктів спеціального культурного центру, де зможуть реалізовувати свої творчі здібності та розвивати фізичні можливості ковельчани різних вікових категорій.

#Локомотив #Проекти #ЄвропейськийСоюз

Майже мільйон євро - на стадіон "Локомотив" у Ковелі

Майже мільйон євро - на стадіон "Локомотив" у Ковелі
Долю найбільшого спортивного об’єкта міста вирішували на міжнародній зустрічі. Реалізація проекту розпочтеться у березні 2018 року.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
350 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.

Читайте нас також: