Уже стало хорошою традицією для нашої громади проводити спільну ходу з нагоди великого свята. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Сьогодні вона розпочалась біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Під супровід муніципального духового оркестру з Державними Прапорами України йшли учасники АТО/ООС, представники міської та районної влади, духовенство, громадські активісти, молодь.


Цьогоріч колона була особливо велелюдною, адже у ній крокували учасники фестивалю української народної творчості «З народних джерел».


Також з ковельчанами була делегація з міста-партнера Барзінгхаузена (Німеччина), яка перебуває у нашому місті з офіційним візитом, на чолі з бургомістром Геннінгом Шюнгофом.

На Меморіалі Слави присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за Незалежність нашої країни та поклали квіти до стели пам’яті на честь земляків – загиблих учасників АТО.

Далі всі рушили до пам’ятника борцям за волю України, до якого теж лягли квіти шани й вдячності від ковельчан і відбулись урочистості, приурочені Дню Державного Прапора.