Сьогодні ми відзначаємо 30-річчя Незалежності України. З цієї нагоди в народному домі «Просвіта» відбулись урочистості за участю представників міської та районної влади, громадських організацій, трудових колективів, духовенства. Також разом з ковельчанами радість свята розділила делегація з міста-партнера Барзінгхаузена (Німеччина). Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

З Днем Незалежності громаду привітав міський голова Ігор Чайка. У своєму виступі він зауважив:
«30 років тому Україна здобула Незалежність, своє право бути собою, а не підкорюватися насильному впливу інших країн. Здавалося б, можна працювати і розбудовувати країну, жити спокійно і ростити дітей. Але ми, сучасники, свідки того, скільки знову пролито і продовжує проливатися крові за право мати свої кордони і бути вільною державою”


Ігор Чайка подякував усім, хто виборював незалежність, хто захищає територіальну цілісність України тепер.

- Пам’ятаймо, що саме від нашої діяльності, способу життя, мислення залежить яким буде наше завтра.

Наша земля – одна з найкрасивіших, а українці – гостинний, щирий і відповідальний, миролюбний народ. Нехай Бог охороняє нашу Україну, кожну родину від незгод і усіляких негараздів, - підкреслив він.

Міський голова вручив відзнаки “Почесний громадянин міста Ковеля” ( про це у нашому наступному матеріалі).

Ковельчани отримали Подяки за активну участь у державотворчому процесі, відстоювання демократичних і національних цінностей, виважену громадянську позицію, патріотизм та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

Нагороди Волинської обласної ради та Волинської обласної адміністрації ковельчанам передав заступник голови Ковельської районної адміністрації Роман Кульцман.


З Днем Незалежності учасників урочистостей привітав бургомістр Барзінгхаузена Геннінг Шюнгоф. Він говорив про те, що дуже радий у ці святкові дні перебувати в Україні, познайомитись з містом, його мешканцями.

- Нещодавно Німеччина відзначила 30-річчя свого об’єднання і ми теж так раділи як і тепер Україна, коли відзначає День своєї Незалежності. Миру Вам і свободи - сказав пан Геннінг.Сьогодні у народному домі “Просвіта” продовжив свою ходу фестиваль української народної творчості «З народних джерел», який розпочався вчора. Митці підготували цікаву концертну програму. Впродовж кількох годин зі сцени звучали українські пісні та приваблювали глядачів запальні народні танці.