1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські рятувальники навчали дітей з Ратного безпеці життєдіяльності

Ковельські рятувальники навчали дітей з Ратного безпеці життєдіяльності

Рятувальники Ковельського районного управління ДСНС України у Волинській області систематично здійснюють пізнавально-роз'яснювальні заходи, спрямовані на профілактику дитячого травматизму та навчання молоді основам безпеки життєдіяльності.

Одним з дієвих методів проведення виховної роботи є здійснення практичних заходів громадської акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти.".

20 серпня рятувальники на території 14 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинській області провели такий пізнавальний захід для вихованців закладу Ратнівський дитячий ясла-садок №2 смт. Ратне Ковельського району.

Надзвичайники продемонстрували дітям технічні можливості пожежно-рятувальної техніки й спорядження, відповіли на питання дітей. Розповіли про небезпеку під час використання відкритого вогню на відпочинку в лісі, наголосили на правилах поведінки в побуті та важливості їх виконання задля збереження свого життя та здоров’я, нагадали номери екстрених служб та перші дії при виникненні пожежі. Також нагадали про заборону використання небезпечних піротехнічних предметів.

В свою чергу, керівництво дитячого закладузауважило, що проведення таких практично-пізнавальних заходів дозволяє поглибити знання з питань безпеки життєдіяльності. Вихованцям закладу вручили відповідні листівки з правилами безпечної життєдіяльності.


#Рятувальники #Безпека

Коментарі

Читайте також

Ковельські рятувальники нагадують правила безпеки на воді та просять дорослих пильнувати свою малечу

Ковельські рятувальники нагадують правила безпеки на воді та просять дорослих пильнувати свою малечу
Працівники Ковельського міськрайвідділу Управління ДСНС у Волинській області провели спілкувалися з громадянами, які відпочивали на міському пляжі у Ковелі на річці Турія.