1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанин став «Людиною Року-2021. Волинь»

Ковельчанин став «Людиною Року-2021. Волинь»

Напередодні тридцятої річниці незалежності України відбулася премія «Люди Року-2021. Волинь» у рамках програми «Люди XXI століття». Повідомляє Інформаційне агентство "Волинські новини".

Переможці премії «Люди року-2021. Волинь» – це люди, які зробили вагомий внесок у патріотичне, духовне, економічне, культурне життя нашого краю. З-поміж інших, нагороду отримав і ковельчанин.

У номінації «Спортсмен року» відзначений веслувальник-каноїст, срібний призер чемпіонатів світу, Європи та Європейських ігор Юрій Вандюк.

Вихованець СДЮСШОР «Олімп», майстер спорту міжнародного класу Юрій Вандюк є багаторазовим чемпіоном Європи та світу серед юніорів і молоді, срібним призером чемпіонатів Європи та світу серед дорослих, багаторазовим чемпіоном України. Тренер веслувальника – заслужений тренер України Федір Семенюк. За останні роки ім’я Юрія Вандюка, талановитого спортсмена, набуло неабиякої популярності.

У 2018 році він відзначився успішними виступами на чемпіонатах світу та Європи, виборовши там срібні нагороди у складі четвірки на дистанції 500 м. У 2019 році на ІІ Європейських іграх в парі з Андрієм Рибачком виборов срібну нагороду на дистанції 1000 м.

Цьогоріч Юрій Вандюк представляв Україну на Олімпійських іграх в Токіо, де показав хороший результат. Хлопець не зупиняється на досягнутому, адже попереду ще багато перемог та нових вершин.

#Веслування

Коментарі

Читайте також