До 30-річчя Незалежності України впродовж п'яти днів з 20 по 24 серпня на базі спортивної школи КЗ КДЮСШ імені Євгена Кондратовича проходив турнір з класичних шахів. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.

У змаганнях взяли участь 32 шахісти різного віку. Перше місце завоював першорозрядник Станіслав Бондаренко, друге - першорозрядник Олександр Кухарук, третє - кандидат в майстри спорту Олександр Новокрещенов.

Серед юнаків переміг першорозрядник Антон Мартинюк, другим став першорозрядник Данило Ракубовчук, третім - першорозрядник Іван Хільчук.

Серед дівчат “золото” здобула - другорозрядниця Ангеліна Кашинська, друге місце виборола другорозрядниця Олександра Позур та третє - третьорозрядниця Юлія Губчик.

Вітаємо переможців та призерів бажаємо подальших перемог та гідно представляти Ковель на обласних та всеукраїнських змаганнях.