Засновниці приватного дитячого садка "BAMBINI" – Клюнда Марія та мережі "міні-шкіл АВС" – Вижовець Аліна за підтримки благодійників: спортивного клубу "Арена", салону "Bohemia", кафе "Dobre food hall", магазину "Crazy shopping", торгового центру "Акцент", магазину "My gatta boutique", ететичної косметології " Skin", "Сімї ресторанів CLASSIC", магазинам "Garderobna" та "Prince &Princess", "масажі Nuga Best" Юліани Попіки Ковельській Академії Плавання "Aqua Panser", магазину "Кулька" зуміли зібрати понад 14 тисяч гривень та всіляких різних подарунків, провівши у місті благодійну акцію - "Допоможи дитині разом з АВС та BAMBINI". Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.

Головна мета заходу - допомога діткам, сім'ї, яких опинилися у складних життєвих обставинах, підготуватись до нового навчального року. До доброї справи також долучилися дитячі колективи міста, подарувавши ковельчанам неймовірне свято музики та танцю.

Ви б бачили, з якою турботою та любов'ю були підготовлені творчі номери! Запальні танці, акробатичні трюки захоплювали глядачів своїм різноманіттям рухів та дивували грацією. Проникливі пісні, виспівані серцем, мелодійно розліталися залою та піднімали настрій.

Але найбільше запам'ятались найменші учасники свята - вихованці приватного дитячого садка “BAMBINI”. Малята так щиро співали пісню про дружбу, що жоден гість не залишився без посмішки. Хочеться також відзначити молоду та креативну ведучу - Ангеліну Махнюк. Юна зірка нашого міста, якою варто пишатися! Завдяки її майстерності свято пройшло на найвищому рівні.

На завершення заходу організатори акції подякували керівникам дитячих колективів за активну позицію та доброчинність, відзначивши кожного подяками. Такі відзнаки отримали: керівник дитячого колективу студії естрадного співу "Нові таланти" Світлана Шиманська, керівник школи танцю "Ахат" Вікторія Шилюк , кервник студії естрадної хореографії "Белатрікс" Ангеліна Гаврищук, керівник спортивного клубу "Надія" Олена Гаврилейко.

Творчий благодійний концерт закінчився цікавим майстер - класом від креативних ремісників гончарства "Світ ремесел" та веселим бульбашковим шоу.

Ковельський міський центр соціальних служб, служба у справах дітей щиро дякує кожному ковельчанину, дитині, благодійнику, всім, хто долучився до благодійної акції "Допоможи дитині разом з АВС та BAMBINI". Дякуємо за ваше нестримне бажання творити добрі справи у нашому місті та робити його більш радісним! Щира дяка головним ініціаторам акції - Клюнді Марії та Вижовець Аліні. Ваша енергія вражає, а любов до ближнього заслуговує найвищих нагород. Велика вдячність директору Палацу учнівської молоді Тетяні Середюк та її працівникам за допомогу в організації заходу та всіляку підтримку добрих справ. Кожному бажаємо міцного здоров’я, світлого майбутнього, процвітання. Нехай ваше милосердя вертається до вас дитячою посмішкою та щастям.