Завтра — День знань. Напередодні міський голова Ігор Чайка та його заступник Наталія Маленицька зустрілись з дітьми загиблих Героїв, а також - з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та їх батьками. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Ігор Чайка привітав усіх з початком нового навчального року, побажав відмінних оцінок, наполегливості та яскравого шкільного життя.

“Наші діти 1 вересня сядуть за парти і достойно будуть продовжувати подорож країною знань. А ці невеликі подарунки нехай стануть їм в нагоді. Побільше всім посмішок, радості”, - сказав він.


“Кілька років поспіль коштом міського бюджету, благодійників допомагаємо зібрати в школу дітей наших Героїв, - каже директор центру соціальних служб Інна Третяк. - Нині підготували сертифікати на шкільне приладдя. Дякуємо за підтримку магазину “Папірус”, який також долучився до хорошої справи”.


Її колега - начальник служби у справах дітей Жанна Вельма говорить, що і про дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах теж подбали. Вони отримають нові ранці, наповнені такими необхідними для навчання речами.

Приємним моментом стало для всіх вручення подарунків. Для дорослих - це спогади про шкільні роки, хвилювання перед першим дзвінком, для юних ковельчан — хороша нагода познайомитись з мером і отримати з його рук презенти.
А вихованці Палацу учнівської молоді — танцювальні колективи “Ерідан”, “Барвінок”, студія естрадного співу “Нові таланти” порадували невеличким святковим концертом.