10 років тому у Ковелі створили заклад, аналогів якому не було на Волині — Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю. Директору Марії Кисляк вдалось згуртувати навколо себе не просто хороших спеціалістів, а людей з надзвичайно добрими, люблячими серцями. Вони почали надавати фахову допомогу особливим дітям від 2 до 18 років. За цей час тут пройшли реабілітацію понад 300 маленьких ковельчан. Нині соціальний заклад відвідує 30 дітей. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Тут маленьким пацієнтам допомагають розвиватися, вони мають можливість набувати певні побутові та соціальні вміння.

У центрі функціонують кабінет фізичної реабілітації, ігровий зал, сенсорна кімната, мобільний реабілітаційний кабінет. За направленням спеціаліста діти відвідують сеанси лікувального масажу.

За 10 років тут уже сформовано прекрасну матеріальну базу. Щораз удосконалюють, урізноманітнюють методи оздоровлення.

Дбають і про дозвілля вихованців. Діти із задоволенням займаються творчістю. І навіть пробують себе в театральних постановках.

Міський голова Ігор Чайка завітав на День народження з подарунками для малечі. Він подякував усім, завдяки кому центр відбувся, успішно працює:
“Дуже добре, що в Ковелі є такий заклад, куди батьки можуть привести своїх особливих діток. Давайте всі разом будемо робити все, аби вони тут почувались як вдома».


Були теплі слова від мами Юлі Войтюк на адресу колективу, який докладає стільки зусиль, аби хлопчики і дівчатка із задоволенням спішили на заняття. І найбільша винагорода для усіх працівників, коли їх маленькі вихованці стають більш відкритими, поліпшується стан їхнього здоров’я.

“Спасибі усім, хто допомагає нам виховувати діток. Це для нас батьків ще й можливість перепочити. Ми знаємо, що тут нашим малюкам добре, затишно, їх зустрічають з любов’ю”, - сказала пані Юля.

До ювілею вихованці підготували святкову програму. Маленьких артистів підтримували їх батьки, друзі закладу - заступник міського голови Наталія Маленицька, начальник управління соціального захисту Софія Сагаль, голова Ковельської громадської організації Товариства Червоного Хреста України Людмила Стахорська.

А сьогодні - ще одна гарна нагода поспілкуватись, побути усім разом. Для колективу Центру організовано екскурсію на оленячу ферму, що у селі Радовичі.