Літо вже пролетіло і наступила золота осінь. Як приємно відправитися в ліс за грибами в прекрасний сонячний осінній день. Восени ліс стає казково красивим. Дерева змінюють свої наряди, тепер всюди яскраві фарби, різнокольорові листя неспішно падають на землю, створюючи килим з неймовірними візерунками. Гуляти в такому лісі - одне задоволення, тому так багато любителів «грибного» полювання.

Чарівне королівство грибів так вабить нас у ліс знову і знову, адже так хочеться знайти найбільший гриб і зібрати найбільший кошик на заздрість усім. А який урожай грибів ви зібрали в цьому році?

Пропонуємо поділитися з усіма своїми успіхами. Надсилайте ваші світлини на наш творчий конкурс «Грибне королівство» та отримуйте подарунки від магазину комп’ютерної техніки "Компас" та 2 подарункові сертифікати не перегляд фільмів від кінотеатру «Прем’єра».

Щоб прийняти участь необхідно перейти за посиланням або самостійно додати тег «Грибне королівство» до вашої світлини. Якщо попередньо ви не авторизувалися на сайті, у випадку виграшу для підтвердження особи необхідно вказати код, який буде відображений відразу після завантаження зображення.

Переможця розіграшу буде визначено у кінці місяця шляхом жеребкування за номером світлини.

Бажаємо успіху!