Повідомляємо, що до 15 жовтня 2021 року проводиться прийом заяв від постраждалих громадян для взяття на облік щодо забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2022 рік, або ж отримання грошової компенсації замість путівки у 2022 році. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Забезпечення потерпілих осіб, віднесених до 1 категорії та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи послугами на санаторно – курортне лікування проводиться згідно «Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 року №854 у порядку черговості, в межах бюджетних призначень. Показником черговості є дата постановки на облік.

Для взяття на облік щодо забезпечення санаторно-курортною путівкою постраждалі громадяни, віднесені до категорії 1 подають:

– заяву за встановленою формою;

– довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/0;

– копію посвідчення громадянина, віднесеного до категорії 1;

– копію паспорта;

Один з батьків дитини з інвалідністю або особа, яка їх заміняє подають:

– заяву за встановленою формою;

– довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/0;

– копію посвідчення дитини з інвалідністю (із вкладкою);

– копію свідоцтва про народження або копію паспорта дитини з інвалідністю;

– копію паспорта одного з батьків або особи, яка їх заміняє;

– довідку про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.

Під час подання копій документів, пред’являються оригінали зазначених документів.

За бажанням, замість заяви на забезпечення санаторно-курортним лікуванням може бути подана заява на отримання у 2022 році грошової компенсації у розмірі середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється Кабінетом Міністрів України. До заяви додається довідка для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о, копія посвідчення, копія паспорту.

Для більш детальної інформації особам, потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС, необхідно звертатися до управління соціального захисту населення виконкому Ковельської міської ради за адресою: вул. Незалежності,148, каб.№ 9, або ж за телефоном 52633.

Софія Сагаль, начальник управління соціального захисту населення