День фізичної культури і спорту юні ковельчани відзначили креативно. На площі Героїв Майдану п'ятикласники з різних шкіл міста при активній підтримці своїх викладачів фізичної культури, тренерів Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Євгена Кондратовича провели руханку. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Привітав спортсменів міський голова Ігор Чайка та побажав їм гарного дня, побільше позитивних емоцій та хороших вражень від цього дня.

Модератором дійства була спортивна гордість нашого міста, боксерка, чемпіонка Європи, бронзова призерка чемпіонату світу, учасниця Олімпійських ігор, багаторазова чемпіонка України, заслужений майстер спорту України Тетяна Коб.

Дівчина розробила комплекс вправ і запропонувала їх учасникам міського флешмобу. Таня так уміло запалювала своїм ентузіазмом, натхненням, що чимало спостерігачів теж стали учасниками руханки. Зарядка на свіжому повітрі сподобалась не лише школярам: в такт музики активно рухалися і дорослі.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев виконував усі вправи. Він каже, що дуже любить спорт і не міг пропустити нагоду зайвий раз провести час з користю та ще й у такій компанії.

“Чудовий захід при чудовій погоді і дуже у нас активні та гарні діти. Було б добре, щоб після цього вони “захворіли” спортом і присвячували йому своє дозвілля”, - каже він.

Отож після розминки усі учасники руханки відправились у парк на пробіжку та Олімпійський урок.