Щороку у треті вихідні вересня у світі проходить масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів», яка започаткована у 1986 році. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Традиційно до неї долучаються і ковельчани. Цьогоріч колектив Ковельської експлуатаційної дільниці міжрайонного управління водного господарства разом з учнями 8-А класу Ковельського ліцею №1 прибрали територію біля Турії.

Крім того, говорили і про масштаби забруднення водойм побутовими відходами, про проблему і небезпеку, яку несе сміття у воді. Не оминула вона і Ковеля. І часто біля Турії ми можемо бачити різноманітний непотріб. Спільними зусиллями було очищено 2,7 км берегової лінії.

"Щиро дякую усім, хто дбає про наше довкілля, і такими маленькими справами формує екологічну свідомість. Хочеться, щоб ми не були байдужими і жили у злагоді із природою, щоб було чисто не від того, що там прибрали, а від того, що там не смітять", - каже головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Оксана Козакевич.

Довідково:

Екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day) проводиться кожен рік за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій і проходить по всьому світу. Зокрема, проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано 35 років тому і проходить він у 120 країнах світу.