Задля попередження пожеж та інших надзвичайних ситуацій, збереження життя та здоров’я населення, 04 жовтня працівниками Ковельського районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області було проведено інструктаж та практичне відпрацювання в трудовому колективі Старовижівської Філії Волинського центру зайнятості.


Під час бесіди рятувальники наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки закладу, відповідального використання електроприладів, та дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Розповіли необхідний порядок дій під час евакуації, порядок огляду приміщень після закінчення робочого дня, алгоритм застосування первинних засобів пожежогасіння, необхідність дотримання основ пожежної безпеки, як на роботі так і вдома.


Також рятувальники наголосили на попередженні виникнення пожеж в природних екосистемах, про заборону самовільного спалювання сухої рослинності. Говорили про небезпеку пов’язану з вибухонебезпечними предметами, про безпеку підростаючого покоління, важливість регулярного проведення подібних інформаційних заходів.

В ході інструктажу працівникам було вручено пам’ятки про заходи пожежної безпеки для ознайомлення та розміщення в куточку пожежної безпеки закладу та проведено гасіння вогнегасником умовного загорання.


Ковельське районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області