У рамках проведення заходів до дня усиновлення працівники служби у справах дітей спільно з фахівцями міського центру соціальних служб провели вуличну акцію "Візьми дитину у родину". Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

У буклетах, які вручалися перехожим, містилась інформація про сімейні форми влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також інформація про місце знаходження служб та відділів, які можуть надати роз'яснення з цього приводу.

Інформаційна довідка. У Ковельській міській громаді проживає 17 390 дітей, з них 112 - мають статус дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. 20 дітей від 5 до 18 років підпадають під усиновлення.

На території громади проживає 21 сім’я, які усиновили 22 дітей, подарувавши їм щастя мати родину. З січня 2021 року в місті усиновлено 2 статусних дітей та 3 дітей одним з подружжя.

Велика вдячність всім небайдужим до дитячої долі. Візьміть дитину у родину! І нехай разом з цим прекрасним моментом у вас назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя!

Якщо ви маєте бажання в серці – подарувати нову СІМ’Ю, дитині або підлітку, що втратили своїх рідних, якщо у Вас виникнуть питання, то Ви можете звернутись до місцевої служби у справах дітей.

Адреса служби у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради - м. Ковель, вул. Незалежності, 73, каб. № 107, 108, тел. 61724, 61727

Служба у справах дітей