1. Головна
  2. Новини
  3. За 9 місяців 2021 року у Ковельське МТМО потрапило 602 хворих з інсультами

За 9 місяців 2021 року у Ковельське МТМО потрапило 602 хворих з інсультами

Інсульт – це не вирок! Лікарі Ковельського МТМО не лише рятують життя пацієнтам з таким діагнозом, а й зберігають усі важливі функції організму!, - повідомляють на сторінці медичного об'єднання у фейсбук.

Так, днями у Ковельське МТМО екстрена медична допомога доставила 55-річного чоловіка зі скаргами на гостре порушення зору, підвищене слиновиділення, ковтання, слабкість в кінцівках справа. Ці симптоми виникли одразу, як прокинувся після сну.

Лікар-невропатолог інсультного центру Оксана Повх проконсультувала хворого та спрямувала на комп’ютерну томографію з контрастом, яка підтвердила підозри на гострий ішемічний інсульт. У пацієнта діагностували субоклюзію (звуження) краніального відділу лівої хребтової артерії з дисекцією (розшарування артерій).
Після проведення церебральної ангіографії, ендоваскулярним хірургом Олександром Голубом, зроблено стентування проблемної ділянки артерії головного мозку і повністю відновлено кровотік в судині. Усі функції організму пацієнта відновилися на операційному столі.

За 9 місяців 2021 року у Ковельському МТМО проліковано 602 хворих з інсультами, успішно проведено ряд операцій з видалення тромбів та гематом із судин мозку. Зокрема, 5 ендоваскулярних тромбоекстрацій при ішемічних інсультах та видалено 20 інсульт-гематом при геморагічних інсультах.

#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також