Майже 20 років до Дня художника, який відзначається у другу неділю жовтня, у Ковелі місцеві майстри готують виставку своїх робіт. Спочатку вони проходили у приміщенні історичного музею, що знаходиться в парку імені Лесі Українки, а з 2012 року - у галереї мистецтв на Незалежності,89. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Тут нині діє розкішна експозиція. До її створення долучились 15 авторів, які представили майже 50 полотен. У жанровому плані це, переважно, пейзажі, натюрморти, портрети.

Одна з постійних учасників вернісажу Оксана Цюп’яшук каже, що виставка - прекрасна нагода створити щось нове, допрацювати уже розпочате, довести собі, що ти щось напрацював, а ще – зустрітись з однодумцями.

«Художники - щасливі люди, бо мають талант, можливість по-особливому бачити цей світ, передавати це бачення з допомогою фарб», - додала художниця.


Під час відкриття директор музею Маргарита Матвійчук зауважила, що по виставках, які відбувались в різні роки, уже можна проаналізувати, вивчити стиль українського регіонального мистецтва.

На її переконання, малярство - це робота думки, яка шукає розуміння світу і робить цей світ зрозумілішим для нас.

Від усієї творчої спільноти пані Маргарита привітала з ювілеєм заслуженого працівника культури України Миколу Гереса, який він відсвяткував цими днями.


Усі, хто завітають на виставку, матимуть можливість ближче познайомитись з доробками - Оксани Цюп’яшук, Віри Журби, Оксани Онищенко, Василя Королюка Миколи Гереса, Миколи Конопацького, Тетяни Степанюк, Лариси Михалевич, Іванни В’юн, Ольги Комісарик , Анни Карпюк, Івана Панасюка.

Вперше свої роботи представили Олег Палінкевич та Світлана Лабнюк.

Марія Красун Марія та Комісарик Софія презентують декоративні вироби - оригінальні в’язані іграшки та прикраси з епоксидної смоли.

Кожен художник особливий. Його характер, темперамент, настрій можна розгледіти в полотнах.

«Нехай у Вас будуть поціновувачі такі, хто зрозуміє Вашу душу, яку ви вкладаєте у свої роботи. Нехай люди отримують насолоду від Вашої творчості», - побажала своїм колегам директор художньої школи імені Андроника Лазарчука Олена Цьомик.


Ковельські художники запрошують усіх на свій вернісаж, який діятиме упродовж місяця.