На базі ЗПО «Ковельська Міська Станція Юних Техників» проходить виставка робіт вихованців гуртків «Початкове технічне моделювання» та «Ракетомоделювання», присвячена Всесвітньому тижневі космосу, який відзначається з 4 по 10 жовтня. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Багато цікавинок дізналися учні ЗЗСО «Ліцей №1 м. Ковеля», які вже оглянули експозицію.


Довідково.

Вперше ідея щорічного святкування Дня космосу прозвучала на Міжнародній конференції ООН в 1999 році. Було запропоновано 4 жовтня — в День початку космічної ери людства, в день, коли перший штучний апарат «Супутник-1» вирушив у навколоземний простір. Представники держав, які не погоджувалися з утвердженням цієї дати, обрали 10 жовтня — день набуття чинності Договору про космос. Та несподівано у розпалі суперечок, палких промов і дискусій запропонували відзначати не день, а тиждень космосу з 4 по 10 жовтня. Більшість країн підтримали цю ініціативу.

За час свого існування свято набуло всесвітнього значення. Минулого року навіть під час пандемії та карантинних обмежень було організовано понад 6,5 тис. заходів у більш, ніж 60 країнах.

Тема Всесвітнього тижня космосу-2021 — «Жінки в космосі».