Рятувальники вкотре інформують громадян щодо ймовірних небезпек, так 11 жовтня, щоб попередити пожежі та інші надзвичайні ситуації, працівники Ковельського РУ ГУ ДСНС України у Волинській області провели відпрацювання з пожежної безпеки житлового сектору села Видраниця, Забродівської територіальної громади, Ковельського району.

Особливу увагу звернули на дотримання правил пожежної безпеки в період зниження температур, а саме було доведено заходи безпеки під час експлуатації електронагрівальними приладами та пічним опаленням. Розповіли про першочергові дії при виникнення пожежі, повідомили невтішну статистику пожеж в області та основні причини їх виникнення. Також наголосили на безпеці дітей. Нагадали про заборону спалювання посуші, сухої рослинності та адміністративній відповідальності за дані дії.

Під час відпрацювання було звернено увагу на одиноких осіб, багатодітні сім’ї та осіб, що опинилися в складних життєвих ситуаціях.

В ході відпрацювань навчань всім громадянам було вручено пам’ятки про заходи пожежної безпеки та проведено відповідні інструктажі.

Ковельське РУ ГУ ДСНС України у Волинській області