Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав міський голова Ковеля Ігор Чайка.
Сьогодні, 11 жовтня, відбудеться аукціон на ремонт санітарних кімнат в ліцеї №3, вартістю 441 481 грн.

Це ще один з декількох об’єктів програми системного капітального ремонту санвузлів у школах та садочках Ковеля, яку розпочали в цьому році. Санітарні кімнати більшості закладів не оновлювалися ще з часів будівництва. Зауважу, що ремонт санвузлів у школах міста проводили й за попередньої каденції.

Ми ж взяли в роботу найперше ті школи, де навчається не менше тисячі дітей, а також всі дитсадки, тож плануємо до кінця цієї каденції ці роботи завершити.

Вже писав, як нам далися цьогорічні затягнуті процедури з тендерами й дозволами, без яких розпочати ремонти ми не могли. Почали пізніше, ніж планували на початку року, і я вдячний всім за розуміння ситуації: ремонти – це завжди незручно. Але необхідно.

У школі №12 завершили ремонт санвузлів на суму 509 990 грн на першому поверсі, на другому їх зробили минулого року.

Зараз роботи ведуть у ліцеях №7, №13, і в цьому році їх також завершать.

Ліцей №7 збудований 47 років тому, тут навчається 1070 учнів. І за всі 47 років тут ні разу не оновлювали 8 шкільних санвузлів. Це, фактично, будівництво з нуля. Усе старе демонтували, кімнати перепланували, враховуючи потреби дітей. Крім того, на першому поверсі школи буде інклюзивний санвузол, бо в ліцеї люди з обмеженими фізичними можливостями часто проводять змагання з бочі. Вартість ремонту – 1 млн 389 990 грн. Виконує роботи «Новобуд», підрядник, який працював у багатьох школах та садочках міста, тож у якості робіт сумнівів немає. Роботи почали з 15 серпня, до кінця жовтня планують завершити ремонт в одній частині школи, а тоді будуть працювати в іншій. Вже встановлюють нові металопластикові вікна, кладуть плитку.

У санвузлах ліцею №13 не робили ремонти 27 років. Це теж одна зі шкіл міста з кількістю учнів понад тисячу. Зараз на об’єкті проводять демонтаж. На черзі – 9 санвузлів у тій частині школи, що відведена для початкових класів. Далі – санвузли для старшої школи. Загальний кошторис ремонтних робіт – 3 млн 501 961 грн, у цьому році використають 1 млн 600 тис. грн. Тут працює підрядник «Волиньекобуд». Означені роботи планують завершити до кінця листопада.

У наступному році — черга за ліцеєм №10, а надалі ліцей №1 та 8 школа. Шукають технічне рішення реконструкції старенької школи №2, зокрема й санвузлів.

А от для закладів дошкільної освіти в Ковелі вперше запровадили програму реконструкції санвузлів в групах за рахунок коштів міського бюджету.

Розпочали з садочка № 3 «Теремок». Із 6 санвузлів на весь садочок - 5 потребують капітального ремонту.

Кошторис – 665 530 грн.

На об‘єкті працює підрядник «Інвестбуд». Зараз там проводять демонтаж та підготовчі роботи. Весь ремонт планують завершити до кінця листопада. На черзі садочок №4: вже оголосили тендер.

І в садочку №6 також планують відремонтувати аварійний санвузол.