Відбувся відкритий чемпіонат Волинської області серед ветеранів 60 років і старших. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

У ньому брало участь 4 команди: «Наше місто» (м. Ковель), «Ветеран» (м. Луцьк), «Нива» (смт. Турійськ) та ФК «Сокаль» (м. Сокаль).

Чемпіонат проводився у чотири тури. Команди грали між собою по коловій системі та провели по 12 ігор. У першому турі в с. Люблинець Ковельського району найвдаліше виступили ковельчани, які перемогли своїх суперників у трьох матчах.

У другому - у с. Соловичі, фортуна посміхнулась командам з Турійська та Сокаля, які набрали по 6 очок.

У третьому - у Сокалі господарі не залишили шансів жодній з команд і перемогли своїх суперників.

У неділю, 10 жовтня, на футбольному полі МЦ «Спорт для всіх» відбулися заключні ігри відкритого чемпіонату Волинської області з футболу. Команда ФК «Сокаль» переграла «Наше місто» з рахунком 4 : 2, лучан - 2 : 1 та зіграла в нічию з «Нивою» - 1 : 1. Набравши 24 очки, впевнено здобула І місце.

Друге місце завоювали ковельчани, які набрали 16 очок. Третє - ветерани з Луцька, у їх активі 15 очок. Четверте - з Турійська – 10 очок.

На урочистому закритті змагань кожна команда отримала від федерації футболу Волинської області кубок, грамоту та м’яч, а гравці команд - медалі.

Крім цього оргкомітетом було визначено найкращих у номінаціях: «Кращий воротар» – Микола Дерик («Нива»), «Кращий нападник» - Віктор Мар’юсік («Наше місто»), «Кращий бомбардир» - Ігор Сулим (ФК «Сокаль») та «Кращий гравець» - Віктор Захарчук («Ветеран»).

Ігор СЕМЕНЮК, начальник відділу у справах фізичної культури, молоді та спорту