З нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці приймали вітання учасники АТО, чоловіки-викладачі, хлопці- студенти на урочистостях, що відбулися у Ковельському фаховому медичному коледжі. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Звертаючись до учасників заходу, заступник міського голови Наталія Маленицька зазначила:

«У першу чергу вітаю зі святами тих, хто прикладає зусилля, свідомість і розум задля захисту інтересів України. Найкращі вітання воїнам, які боронять нашу землю від агресора, їхнім батькам і родинам. А також, хто на своїх робочих місцях докладає сил і досвіду для економічного зміцнення і розвитку рідної держави, хто зберігає незламний дух козацької вольності та поширює у національну культуру і традиції».


Учасник АТО Анатолій Остапчук сердечно побажав усім присутнім щастя, радості, добра, наснаги на успішне навчання та миру нашій державі.


Директор коледжу Олена Григола у своєму вітальному слові зауважила:

«В усі часи наші чоловіки були і є мужніми захисниками, відважними охоронцями своєї землі, своєї Батьківщини. Надійне чоловіче плече, повагу і допомогу сильної статі ми, жінки, постійно відчуваємо і в нашому колективі. Дякуємо за розуміння і підтримку. Злагоди, добра вам і вашим родинам, миру – всій Україні!»

Ковельський фаховий медичний коледж