Нещодавно на спортивному майданчику ліцею №1 відбувся турнір з футболу пам’яті воїна–афганця Анатолія Глушкова, колишнього вихованця дитячо-юнацької спортивної школи №1. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

У змаганнях взяли участь команди юнаків та дівчат ДЮСШ №1, ДЮСШ смт. Люблинець, МЦ «Спорт для всіх», спортивного клубу «Тайм» та чемпіонки України, представниці Володимира-Волинського - команда «Ладомир».

На урочистому відкритті учасників привітали міський голова Ігор Чайка, голова міськрайонної організації воїнів-афганців Микола Савосюк та його заступник Анатолій Заскальний.

Присутні вшанували світлу памя’ть тих, хто віддав найдорожче - своє життя. Право покласти квіти на могилу Анатолія Глушкова було надано переможцям минулого турніру, вихованцям МЦ «Спорт для всіх».

У гострій безкомпромісній боротьбі до півфіналів вийшли команда «Ладомир», яка з рахунком 3:0 перемогла своїх суперниць з ДЮСШ №1, а спортсмени клубу «Тайм» з мінімальним рахунком 1:0 здолали своїх ровесників з міського центру.

У матчі за ІІІ місце сильнішими були футболісти «Спорту для всіх» (тренер Роман Шворак). А фінальний свисток головного судді змагань Володимира Олексюка зафіксував, що переможцем сьомого турніру стала команда «Ладомир», перемігши з рахунком 1:0 футболістів з «Тайму»(готував команду Олег Бортнік). Переможці та призери нагороджені перехідним кубком, грамотами та медалями від міськрайонної організації воїнів-афганців.

Головна суддійська колегія визначила кращих гравців у кожній з команд; Дмитрук Антон - ДЮСШ смт. Люблинець, Іваненко Роман- ДЮСШ №1, Воробей Вікторія – ДЮСШ №1, Шушмарук Ігор з міського центру, Давидюк Олександр – «Тайм» та Марія Ігнатенко – «Ладомир».

Оргкомітет щиро вдячний міськрайонній організації воїнів-афганців та особисто Миколі Савосюку та Анатолію Заскальному, відділу у справах молоді та спорту, управління культури, молоді та спорту, керівництву ліцею №1 та всім, хто долучився і надав посильну допомогу в організації та проведенні турніру.

Володимир Олексюк, директор ДЮСШ №1