Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) на потребу малих та середніх агровиробників у отриманні додаткових знань щодо протидії проявам рейдерства (незаконного протиправного заволодіння земельними ресурсами та похідними благами), що стало надзвичайно актуальним у зв'язку з децентралізацією повноважень та активізацією ринку земель сільськогосподарського призначення, пропонує ефективну експертну підтримку та допомогу в рамках реалізації проєкту Громадської антирейдерської платформи, що впроваджується в рамках ‹Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)» (надалі — «Проект АГРО»). Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Для посилення інституційної спроможності та підвищення кваліфікації в галузі застосування земельного законодавства щодо протидії аграрному рейдерству, зацікавлені особи мають можливість доєднатися до онлайн-тренінгу серед малих та середніх агровиробників Ковельської ТГ.

У його ході будуть опрацьовані:

-актуальні зміни у сфері земельного законодавства;

-актуальні потреби щодо попередження порушення прав землевласників та землекористувачів;

-систематизовані практичні кейси аграрного рейдерства з аналізом причин, що їх зумовили;

-можливості доступ у до публічних реєстрів та кадастрів.

Тренінг для малих та середніх агровиробників буде проведений в онлайн режимі з використанням платформи Zoom 27.10.2021 р. о 10:00 год.

Для участі потрібно зареєструватися за посиланням: https://forms.qle/kusFD3iXAGt79sxc8 до 18.10.2021

Посилання на приєднання до oнлайнтренінгу та програма будуть надіслані учасникам на електронні адреси вказані при реєстрації за 3 дні до проведення заходу.

3 питань проведення онлайн-тренінгу для малих та середніх агровиробників звертайтесь до: Анастасії Куриленко, тел.: 093 014 6462


Управління економічного розвитку та торгівлі